Výpredaj 5 produktov

Zobrazených 1 - 5 z 5 produktov
 • Náhľad
  25,38 €

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX zabezpečujúcim nulovú kompresiu bowdenu, s vnútorným opletením z polymerových vlákien zvyšujúcich pevnosť bowdenu, dodáva bicyklu exkluzívny vzhľad, s lubrikovanou vložkou L3 pre ľahký chod lanka, špeciálny vodeodolný lubrikant s dlhou životnosťou, farba karbon, kompatibilné so všetkými...

  25,38 €
 • Náhľad
  9,90 €

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX pre nulovú kompresiu bowdenu, so zdvojenou vrchnou plastovou vrstvou pre vyššiu pevnosť a odolnosť voči počasiu, farba šedá, kompatibilné s radiacimi systémami Shimano, SRAM a Compagnolo, vonkajší priemer bowdenu 4mm, balený v sáčku, dĺžka 7,62m, dodávaný s plastovými koncovkami BOT115-4F - 30ks.

  9,90 €
 • Náhľad
  9,90 €
  Výpredaj

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX pre nulovú kompresiu bowdenu, so zdvojenou vrchnou plastovou vrstvou pre vyššiu pevnosť a odolnosť voči počasiu, farba hi-tech šedá, kompatibilné s radiacimi systémami Shimano, SRAM a Compagnolo, vonkajší priemer bowdenu 4mm, balený v sáčku, dĺžka 7,62m, dodávaný s plastovými koncovkami...

  9,90 €
 • Náhľad
  2,51 €

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX pre nulovú kompresiu bowdenu, so zdvojenou vrchnou plastovou vrstvou pre vyššiu pevnosť a odolnosť voči počasiu, farba perleťová strieborná, kompatibilné s radiacimi systémami Shimano, SRAM a Compagnolo, vonkajší priemer bowdenu 5mm, balený v krabici po 50m. Farba strieborná.Cena je za 1m.

  2,51 €
 • Náhľad
  2,51 €

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX pre nulovú kompresiu bowdenu, so zdvojenou vrchnou plastovou vrstvou pre vyššiu pevnosť a odolnosť voči počasiu, farba šedá, kompatibilné s radiacimi systémami Shimano, SRAM a Compagnolo, vonkajší priemer bowdenu 5mm, balený v krabici po 50m. Farba šedá.Cena je za 1m.

  2,51 €
Zobrazených 1 - 5 z 5 produktov