Výpredaj 6 produktov

Zobrazených 1 - 6 z 6 produktov
 • Náhľad
  25,38 €

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX zabezpečujúcim nulovú kompresiu bowdenu, s vnútorným opletením z polymerových vlákien zvyšujúcich pevnosť bowdenu, dodáva bicyklu exkluzívny vzhľad, s lubrikovanou vložkou L3 pre ľahký chod lanka, špeciálny vodeodolný lubrikant s dlhou životnosťou, farba karbon, kompatibilné so všetkými...

  25,38 €
 • Náhľad
  2,51 €

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX pre nulovú kompresiu bowdenu, so zdvojenou vrchnou plastovou vrstvou pre vyššiu pevnosť a odolnosť voči počasiu, farba perleťová strieborná, kompatibilné s radiacimi systémami Shimano, SRAM a Compagnolo, vonkajší priemer bowdenu 5mm, balený v krabici po 50m. Farba strieborná.Cena je za 1m.

  2,51 €
 • Náhľad
  2,51 €

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX pre nulovú kompresiu bowdenu, so zdvojenou vrchnou plastovou vrstvou pre vyššiu pevnosť a odolnosť voči počasiu, farba šedá, kompatibilné s radiacimi systémami Shimano, SRAM a Compagnolo, vonkajší priemer bowdenu 5mm, balený v krabici po 50m. Farba šedá.Cena je za 1m.

  2,51 €
 • Náhľad
  18,70 €

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX pre nulovú kompresiu bowdenu, so zdvojenou vrchnou plastovou vrstvou pre vyššiu pevnosť a odolnosť voči počasiu, farba šedá, kompatibilné s radiacimi systémami Shimano, SRAM a Compagnolo, vonkajší priemer bowdenu 4mm, balený v sáčku, dĺžka 7,62m, dodávaný s plastovými koncovkami BOT115-4F - 30ks.

  18,70 €
 • Náhľad
  18,70 €

  Radiaci bowden s priamymi vnútornými drôtmi a so systémom LEX pre nulovú kompresiu bowdenu, so zdvojenou vrchnou plastovou vrstvou pre vyššiu pevnosť a odolnosť voči počasiu, farba hi-tech šedá, kompatibilné s radiacimi systémami Shimano, SRAM a Compagnolo, vonkajší priemer bowdenu 4mm, balený v sáčku, dĺžka 7,62m, dodávaný s plastovými koncovkami...

  18,70 €
 • Náhľad
  19,02 €

  Sada ľahkého radiaceho kevlarového bowdeu s koncovkami. Obsahuje 7,62 m bowdenu a 30 ks koncoviek pre bowden priem 5 mm.Šedá farba.

  19,02 €
Zobrazených 1 - 6 z 6 produktov