Brzdové gumičky BASIC COMP MTB/Mountain Sport 17 produktov

Zobrazených 1 - 17 z 17 produktov
 • Náhľad
  2,96 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, bezpečný účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, krabicové balenie je po 25 párov, ale sú balené ako pár v PE vrecku / na blistri-kód JS908T-Y/, hmotnosť 58,5g, farba žltá.Cena za pár.

  2,96 €
 • Náhľad
  2,96 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, bezpečný účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, krabicové balenie je po 25 párov, ale sú balené ako pár v PE vrecku / na blistri-kód JS908T-R/, hmotnosť 58,5g, farba červená.Cena za pár.

  2,96 €
 • Náhľad
  2,96 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, bezpečný účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, krabicové balenie je po 25 párov, ale sú balené ako pár v PE vrecku / na blistri-kód JS908T-P/, hmotnosť 58,5g, farba ružová.Cena za pár.

  2,96 €
 • Náhľad
  2,96 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, bezpečný účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, krabicové balenie je po 25 párov, ale sú balené ako pár v PE vrecku / na blistri-kód JS908T-B/, hmotnosť 58,5g, farba modrá.Cena za pár.

  2,96 €
 • Náhľad
  2,96 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, bezpečný účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, krabicové balenie je po 25 párov, ale sú balené ako pár v PE vrecku / na blistri-kód JS908T-G/, hmotnosť 58,5g, farba šedá.Cena za pár.

  2,96 €
 • Náhľad
  4,14 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, vynikajúci účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, balené na blistri, hmotnosť 58,5g, farba červená.

  4,14 €
 • Náhľad
  4,14 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, vynikajúci účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, balené na blistri, hmotnosť 58,5g, farba ružová.

  4,14 €
 • Náhľad
  4,14 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, vynikajúci účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, balené na blistri, hmotnosť 58,5g, farba modrá.

  4,14 €
 • Náhľad
  4,14 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, vynikajúci účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, balené na blistri, hmotnosť 58,5g, farba sivá

  4,14 €
 • Náhľad
  3,23 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, vynikajúci účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, balené na blistri, hmotnosť 58,4g, farba čierna.

  3,23 €
 • Náhľad
  2,62 €

  Kompaktné MTB brzdové kolíkové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, vynikajúci účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, krabicové balenie obsahuje 50párov, iak sú balené ako pár v sáčku, /blister-JS909H/ hmotnosť 58,4g, dĺžka 70mm, farba čierna.Cena za pár.

  2,62 €
 • Náhľad
  2,98 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, bezpečný účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, krabicové balenie je po 50 párov, ale sú balené ako pár v PE vrecku / na blistri-kód JS908T/, hmotnosť 58,5g, farba čierna.Cena za pár.

  2,98 €
 • Náhľad
  3,23 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, vynikajúci účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, balené na blistri, hmotnosť 47,6g, dĺžka 53mm, farba čierna.

  3,23 €
 • Náhľad
  4,14 €

  Kompaktné MTB brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, vynikajúci účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, balené na blistri, hmotnosť 58,5g, farba čierna.

  4,14 €
 • Náhľad
  2,28 €

  Kompaktné cestné brzdové gumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a výborným brzdným účinkom, vynikajúci účinok aj vo vlhkom počasí, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, balené na blistri ,hmotnosť 43,8g, dĺžka 40mm, farba čierna.

  2,28 €
 • Náhľad
  3,52 €

  vymeniteľné brzdové gumičky určené pre cantileverové brzdy s vynikajúcimi vlastnosťami a zlepšeným komfortom pri brzdení, špeciálny materiál dodáva gumičkám lepšiu pružnosť a priľnavosť, patentovaný povrch zabraňujúci pískaniu bŕzd,...

  3,52 €
  Len online
 • Náhľad
  6,61 €

  Vymeniteľné brzdové MTBgumičky s vynikajúcimi vlastnosťami a zlepšeným komfortom pri brzdení, špeciálny materiál dodáva gumičkám lepšiu pružnosť a priľnavosť, patentovaný povrch zabraňujúci pískaniu bŕzd, vynikajúci účinok za každého počasia, gumičky vyrobené zo špeciálneho materiálu s nízkym opotrebovávaním, balené v sáčku, hmotnosť 55,3g, dĺžka 70mm,...

  6,61 €
Zobrazených 1 - 17 z 17 produktov